Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Song Ms. Song
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Penggunaan Ibuprofen Di Gujarati - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Penggunaan Ibuprofen Di Gujarati)

  • ibuprofen digunakan pada kanak-kanak

    ibuprofen digunakan pada kanak-kanak

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Apabila digunakan dalam penyakit keradangan, sakit, dysmenorrhea atau demam, pertimbangkan manfaat dan risiko rawatan ibuprofen dan terapi penggantian sebelum memulakan rawatan. Gunakan dos berkesan minimum dan masa rawatan terpendek yang memenuhi matlamat rawatan pesakit. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan...

    Hubungi sekarang

  • meloxicam berapa lama yang diperlukan untuk bekerja

    meloxicam berapa lama yang diperlukan untuk bekerja

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Meloxicam berapa lamakah diperlukan untuk bekerja? M eloxicam berfungsi dalam masa 30 minit dan lebih lama dalam darah daripada ibuprofen. Ia boleh mengambil masa dua minggu untuk m eloxicam untuk mengurangkan kesakitan dan keradangan anda. Anda mungkin mula melegakan sebelum akhir tempoh ini. Maklumat Asas Meloxicam...

    Hubungi sekarang

  • meloxicam di kaunter

    meloxicam di kaunter

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Meloxicam di kaunter: Meloxicam hanya boleh didapati di kaunter, dan ibuprofen boleh digunakan pada ubat yang over-the-counter dan preskripsi. Meloxicam adalah ubat yang bertindak panjang yang hanya perlu diambil sekali sehari. Maklumat Asas Meloxicam CAS: 71125-38-7 MF: C14H13N3O4S2 MW: 351.4 Fail Mol: 71125-38-7.mol...

    Hubungi sekarang

  • penggunaan jangka panjang meloxicam

    penggunaan jangka panjang meloxicam

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Meloxicam penggunaan jangka panjang: Meloxicam boleh menyebabkan jantung atau peredaran darah masalah yang mengancam nyawa, seperti serangan jantung atau strok, terutamanya jika anda mengambil m eloxicam untuk masa yang lama. Sekiranya anda mengalami kesakitan dada, kelemahan, sesak nafas, kehilangan ucapan atau...

    Hubungi sekarang

  • asid acetylsalicylic sumber semulajadi

    asid acetylsalicylic sumber semulajadi

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    A metabolisme asid cetylsalicylic: asid acetylsalicylic biasanya digunakan sebagai pelega sakit untuk sakit kecil dan sakit dan mengurangkan demam. Garis panduan baru mencadangkan risiko pendarahan melampaui manfaat jantung di kalangan orang dewasa yang sihat yang mengambil dos asid acetylsalicylic maksimum harian....

    Hubungi sekarang

  • asid acetylsalicylic ir spektrum dilabel

    asid acetylsalicylic ir spektrum dilabel

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Asetilsalicylic acidic lysine biasanya digunakan sebagai penahan sakit untuk kesakitan dan sakit kecil dan untuk mengurangkan demam. A lisin asid cetylsalicylic boleh memberi kesan yang positif ke atas risiko anda untuk kanser kolorektal dan prostat. Lysine asidilsalicylic mempunyai banyak bukti pemerhatian,...

    Hubungi sekarang

  • Titik mendidih acetylsalicylic acid

    Titik mendidih acetylsalicylic acid

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Asid Acetylsalicylicum bp lazimnya digunakan sebagai penahan sakit untuk kesakitan dan sakit kecil dan untuk mengurangkan demam. Asid Acetylsalicylic acid: asid cetylsalicylic boleh memberi kesan positif terhadap risiko anda untuk kanser kolorektal dan prostat. Selain penawar asid Acetylsalicylic acid manfaat...

    Hubungi sekarang

  • aspirin dan ibuprofen

    aspirin dan ibuprofen

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    INGREDIENT AKTIVITI: Aspirin Pain Reliever dan Reducer Demam (NSAID) Bahan aktif 325mg adalah 325 mg Aspirin . Mengambil aspirin dosis rendah untuk mengelakkan penyakit jantung dan strok dikaitkan dengan peningkatan risiko pendarahan dalam tengkorak pada orang. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS:...

    Hubungi sekarang

  • aspirin vs ibuprofen

    aspirin vs ibuprofen

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Selama beberapa dekad, berjuta-juta pesakit telah mengambil Aspirin setiap hari dalam usaha untuk mencegah serangan jantung dan strok. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih: 272.96 ° C...

    Hubungi sekarang

  • aspirin yang disebabkan asma

    aspirin yang disebabkan asma

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Aspirin adalah agen antiinflamasi non-steroid secara oral. Acetylsalicylic acid mengikat dan asetat serine residu dalam cyclooxygenases. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih: 272.96 ° C...

    Hubungi sekarang

  • aspirin digunakan untuk

    aspirin digunakan untuk

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Aspirin, atau asetilsalicylic acid (ASA) , biasanya digunakan sebagai penyembuh rasa sakit untuk kesakitan dan sakit kecil dan untuk mengurangkan demam. Maklumat Aspirin Asas Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih:...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen 200 mg tablet

    ibuprofen 200 mg tablet

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Baca garis panduan ubat farmasi sebelum memulakan ibuprofen dan gunakannya setiap kali anda mengambil makanan tambahan. Jika anda mempunyai sebarang soalan, sila berjumpa dengan doktor atau ahli farmasi anda. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan yang disebabkan oleh pelbagai penyakit seperti sakit kepala,...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos 100mg / 5ml

    ibuprofen dos 100mg / 5ml

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    I b uprofen adalah ubat yang digunakan secara meluas. Penutupan kateter arteri adalah penyakit neonatal di mana kateter arteri (saluran darah yang menyambung arteri pulmonari utama dan aorta menurun proksimal) dilahirkan selepas kelahiran. Kegagalan untuk menutup risiko kegagalan jantung yang teruk. Kesan penghambatan...

    Hubungi sekarang

  • kehidupan rakaman azodikarbonamide

    kehidupan rakaman azodikarbonamide

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 25kg / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 10,000 tons per year

    • Sijil: ISO9001

    Azodicarbonamide adalah bahan kimia yang selamat yang hilang semasa baking. Ia adalah agen matang yang membuat adunan roti meningkat dengan lebih baik. Penggunaan dan aplikasi Azodicarbonamide termasuk: Agen meniup plastik, salutan dawai, polyolefin foamed untuk pemangkasan. Azodicarbonamide adalah bahan makanan yang...

    Hubungi sekarang

  • azodikarbonamide suhu penguraian terma

    azodikarbonamide suhu penguraian terma

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 25kg / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 10,000 tons per year

    • Sijil: ISO9001

    Azodicarbonamide adalah bahan kimia yang sama digunakan untuk membuat tikar yoga dan getah kasut. Azodicarbonamide didapati bahan kimia perindustrian yang digunakan untuk keadaan adunan. Azodicarbonamid e pvc ejen meniup, atau azobisformamide, adalah sebatian kimia yang digunakan sebagai bahan tambahan makanan untuk...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen vs naproxen

    ibuprofen vs naproxen

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah penyembur kesakitan dan reducer demam yang digunakan untuk melegakan sementara. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Advil (ibuprofen) melegakan sakit, sakit, dan demam. Advil , ubat over-the-counter, adalah versi nama jenama ibuprofen , ubat anti-inflamasi nonsteroid (NSAID). Advil...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos harian maksimum

    ibuprofen dos harian maksimum

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Buat kesakitan dengan memori jauh dengan Advil ibuprofen. Advil bersalut tablet ibuprofen buat sementara waktu melegakan sakit-sakit kecil dan sakit disebabkan oleh: sakit kepala, sakit gigi, sakit belakang, kekejangan haid, selesema biasa. Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos 600 mg

    ibuprofen dos 600 mg

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil bersalut tablet ibuprofen buat sementara waktu melegakan sakit-sakit kecil dan sakit disebabkan oleh: sakit kepala, sakit gigi, sakit belakang, kekejangan haid, selesema biasa. Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang digunakan untuk mengurangkan demam dan melegakan kesakitan....

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen 800 mg kesan sampingan

    ibuprofen 800 mg kesan sampingan

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang digunakan untuk mengurangkan demam dan melegakan kesakitan. Tylenol, Advil dan Aleve adalah penghidap kesakitan biasa di rak kedai ubat. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen digunakan untuk

    ibuprofen digunakan untuk

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Tylenol, Advil dan Aleve adalah penghidap kesakitan biasa di rak kedai ubat. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada orang dewasa...

    Hubungi sekarang

  • dos ibuprofen untuk orang dewasa

    dos ibuprofen untuk orang dewasa

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah penyembur kesakitan dan reducer demam yang digunakan untuk melegakan sementara. Anda mungkin tahu acetaminophen sebagai ubat jenama Tylenol. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos pediatrik

    ibuprofen dos pediatrik

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Anda mungkin tahu acetaminophen sebagai ubat jenama Tylenol. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada orang dewasa dan digunakan...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen untuk demam

    ibuprofen untuk demam

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil adalah salah satu daripada versi jenama-jenama ibuprofen . Advil (ibuprofen) mengurangkan demam, sakit dan keradangan yang disebabkan oleh sakit kepala, sakit gigi, arthritis atau kecederaan kecil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen semasa kehamilan

    ibuprofen semasa kehamilan

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil (ibuprofen) mengurangkan demam, sakit dan keradangan yang disebabkan oleh sakit kepala, sakit gigi, arthritis atau kecederaan kecil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan