Berkomunikasi dengan pembekal? Pembekal
Song Ms. Song
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal

Ibuprofen Dan Suspensi Paracetamol Ibugesic Plus - pengeluar, kilang, pembekal dari China

(Jumlah 24 produk untuk Ibuprofen Dan Suspensi Paracetamol Ibugesic Plus)

  • ibuprofen dan penggantungan paracetamol

    ibuprofen dan penggantungan paracetamol

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen dos pediatrik biasa digunakan untuk demam atau sakit: Lebih daripada 6 bulan hingga 12 tahun: Pada suhu di bawah 102.5 darjah Fahrenheit (39.2 darjah Celsius), formulasi 5 mg / kg / L diberikan secara oral setiap 6-8 jam seperti yang diperlukan. 10 mg / kg / dos ditadbir setiap 6-8 jam pada suhu lebih besar...

    Hubungi sekarang

  • meloxicam dan berat badan

    meloxicam dan berat badan

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Bolehkah meloxicam membuat anda letih? Kesan sampingan meloxicam tidak menyebutkan mengantuk (sebenarnya, meloxicam boleh menyebabkan insomnia), tetapi ia menyebut pening. Tetapi sakit kepala adalah kesan sampingan biasa tetapi kurang serius terhadap meloxicam . Maklumat Asas Meloxicam CAS: 71125-38-7 MF: C14H13N3O4S2...

    Hubungi sekarang

  • adalah meloxicam dan metacam yang sama

    adalah meloxicam dan metacam yang sama

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Adakah meloxicam dan metacam yang sama? M eloxicam , juga dikenali sebagai tanda dagangan Metacam, adalah ubat yang digunakan untuk melegakan sakit dan keradangan pada anjing dengan keadaan seperti osteoarthritis. Mobic adalah versi buatan manusia meloxicam , walaupun ia tidak dapat ditukar dengan Metacam dan tidak...

    Hubungi sekarang

  • boleh meloxicam menyebabkan kenaikan berat badan

    boleh meloxicam menyebabkan kenaikan berat badan

    • Jenama: Shandong Xinhua

    • Pembungkusan: 25kgs / kadbod

    • Keupayaan bekalan: 500,000 tons per year

    • Sijil: FDA

    Bolehkah meloxicam menyebabkan kenaikan berat badan? Sekiranya anda mempunyai sebarang kesan sampingan yang serius, beritahu doktor anda dengan segera, termasuk: terdedah kepada lebam / pendarahan, sakit kepala yang teruk / teruk, perubahan mental / emosi, peningkatan berat badan yang tidak dapat dijelaskan, bengkak...

    Hubungi sekarang

  • asid acetylsalicylic dan naoh

    asid acetylsalicylic dan naoh

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Penawar asid Acetylsalicylic biasanya digunakan sebagai penahan sakit untuk kesakitan dan sakit kecil dan untuk mengurangkan demam. Penawar asid Acetylsalicylic acid Penggunaan boleh memberi kesan positif kepada risiko anda untuk kanser kolorektal dan prostat. Selain penawar asid Acetylsalicylic acid manfaat...

    Hubungi sekarang

  • aspirin dan tekanan darah

    aspirin dan tekanan darah

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Aspirin mempunyai badan pemerhatian yang ketara, praklinikal, dan bukti klinikal. Mengambil aspirin untuk mencegah serangan jantung pertama dan kedua bagi orang yang mempunyai penyakit arteri koronari. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah...

    Hubungi sekarang

  • aspirin dan kehamilan

    aspirin dan kehamilan

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Dos aspirin untuk pencegahan jangka panjang peristiwa kardiovaskular secara tradisional telah mengambil pendekatan [satu-dos-sesuai-semua ". Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih:...

    Hubungi sekarang

  • aspirin dan ibuprofen

    aspirin dan ibuprofen

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    INGREDIENT AKTIVITI: Aspirin Pain Reliever dan Reducer Demam (NSAID) Bahan aktif 325mg adalah 325 mg Aspirin . Mengambil aspirin dosis rendah untuk mengelakkan penyakit jantung dan strok dikaitkan dengan peningkatan risiko pendarahan dalam tengkorak pada orang. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS:...

    Hubungi sekarang

  • aspirin vs ibuprofen

    aspirin vs ibuprofen

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Selama beberapa dekad, berjuta-juta pesakit telah mengambil Aspirin setiap hari dalam usaha untuk mencegah serangan jantung dan strok. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih: 272.96 ° C...

    Hubungi sekarang

  • aspirin dan alkohol

    aspirin dan alkohol

    • Jenama: Xinhua Pharma

    • Pembungkusan: Beg plastik

    • Keupayaan bekalan: 6,000 tons per year

    • Sijil: GMP

    Sebagai bahan aktif, yang berumur lebih daripada 120 tahun, Aspirin dapat melihat kembali sejarah yang kaya dan lama dan masa depan yang menarik. Maklumat Aspirin Asas Kimia Nama Produk: Aspirin CAS: 50-78-2 MF: C9H8O4 MW: 180.16 EINECS: 200-064-1 Hartanah Aspirin Kimia Titik lebur: 134-136 ° C (lit.) Titik didih:...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen 200 mg tablet

    ibuprofen 200 mg tablet

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Baca garis panduan ubat farmasi sebelum memulakan ibuprofen dan gunakannya setiap kali anda mengambil makanan tambahan. Jika anda mempunyai sebarang soalan, sila berjumpa dengan doktor atau ahli farmasi anda. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan yang disebabkan oleh pelbagai penyakit seperti sakit kepala,...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos 100mg / 5ml

    ibuprofen dos 100mg / 5ml

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    I b uprofen adalah ubat yang digunakan secara meluas. Penutupan kateter arteri adalah penyakit neonatal di mana kateter arteri (saluran darah yang menyambung arteri pulmonari utama dan aorta menurun proksimal) dilahirkan selepas kelahiran. Kegagalan untuk menutup risiko kegagalan jantung yang teruk. Kesan penghambatan...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen vs naproxen

    ibuprofen vs naproxen

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah penyembur kesakitan dan reducer demam yang digunakan untuk melegakan sementara. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Advil (ibuprofen) melegakan sakit, sakit, dan demam. Advil , ubat over-the-counter, adalah versi nama jenama ibuprofen , ubat anti-inflamasi nonsteroid (NSAID). Advil...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos harian maksimum

    ibuprofen dos harian maksimum

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Buat kesakitan dengan memori jauh dengan Advil ibuprofen. Advil bersalut tablet ibuprofen buat sementara waktu melegakan sakit-sakit kecil dan sakit disebabkan oleh: sakit kepala, sakit gigi, sakit belakang, kekejangan haid, selesema biasa. Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos 600 mg

    ibuprofen dos 600 mg

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil bersalut tablet ibuprofen buat sementara waktu melegakan sakit-sakit kecil dan sakit disebabkan oleh: sakit kepala, sakit gigi, sakit belakang, kekejangan haid, selesema biasa. Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang digunakan untuk mengurangkan demam dan melegakan kesakitan....

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen 800 mg kesan sampingan

    ibuprofen 800 mg kesan sampingan

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen ( iaitu, Motrin®, Advil®) adalah ubat over-the-counter yang digunakan untuk mengurangkan demam dan melegakan kesakitan. Tylenol, Advil dan Aleve adalah penghidap kesakitan biasa di rak kedai ubat. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen digunakan untuk

    ibuprofen digunakan untuk

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Tylenol, Advil dan Aleve adalah penghidap kesakitan biasa di rak kedai ubat. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada orang dewasa...

    Hubungi sekarang

  • dos ibuprofen untuk orang dewasa

    dos ibuprofen untuk orang dewasa

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah penyembur kesakitan dan reducer demam yang digunakan untuk melegakan sementara. Anda mungkin tahu acetaminophen sebagai ubat jenama Tylenol. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen dos pediatrik

    ibuprofen dos pediatrik

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Anda mungkin tahu acetaminophen sebagai ubat jenama Tylenol. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada orang dewasa dan digunakan...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen untuk demam

    ibuprofen untuk demam

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil adalah salah satu daripada versi jenama-jenama ibuprofen . Advil (ibuprofen) mengurangkan demam, sakit dan keradangan yang disebabkan oleh sakit kepala, sakit gigi, arthritis atau kecederaan kecil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen semasa kehamilan

    ibuprofen semasa kehamilan

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Advil (ibuprofen) mengurangkan demam, sakit dan keradangan yang disebabkan oleh sakit kepala, sakit gigi, arthritis atau kecederaan kecil. Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada...

    Hubungi sekarang

  • dos ibuprofen untuk kanak-kanak

    dos ibuprofen untuk kanak-kanak

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah ubat yang digunakan untuk mengendalikan sakit ringan, sederhana, demam, keradangan, kekejangan haid, dan jenis arthritis. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Beberapa kajian penyelidikan yang besar menunjukkan bahawa ibuprofen (Advil, Motrin) dan acetaminophen (Tylenol) bersama-sama...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen untuk anjing

    ibuprofen untuk anjing

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen adalah ubat yang digunakan untuk mengendalikan sakit ringan, sederhana, demam, keradangan, kekejangan haid, dan jenis arthritis. Nama jenama biasa untuk ibuprofen adalah Advil. Advil (ibuprofen) melegakan sakit, sakit, dan demam. Advil , ubat over-the-counter, adalah versi nama jenama ibuprofen , ubat...

    Hubungi sekarang

  • ibuprofen 9 minggu mengandung

    ibuprofen 9 minggu mengandung

    • Jenama: JINAN FOREVER

    • Pembungkusan: 15kg, 25kg, 80kg, 100kg / tong kertas

    • Keupayaan bekalan: 2,000 tons per year

    • Sijil: BP/EP/USP/DC90

    Ibuprofen digunakan untuk melegakan kesakitan ringan dan sederhana pada orang dewasa dan kanak-kanak; ibuprofen digunakan untuk mengurangkan kesakitan ringan hingga sederhana pada orang dewasa dan digunakan dalam kombinasi dengan opioid untuk melegakan kesakitan yang sederhana dan parah. Mencairkan suntikan ibuprofen...

    Hubungi sekarang

KIRIM US A MESSAGE

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Senarai Produk Berkaitan

Rumah

Phone

Skype

Siasatan